Met diep respect herinneren wij ons raadslid Marij Verheggen - Penders

Geplaatst op vrijdag 11 september 2020

Marij Verheggen was namens het CDA lid van de gemeenteraad van 2002 tot 2014 en van 2018 tot heden. In 2014 ontving zij hiervoor een Koninklijke Onderscheiding en werd zij benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau.

Met het overlijden van Marij Verheggen verliest Valkenburg aan de Geul een betrokken en gedreven raadslid. Met haar lange lidmaatschap van de raad en werk in verschillende raadscommissies  heeft zij veel betekend voor onze gemeente en haar inwoners. Zij had een groot hart voor de belangen van onze inwoners en haar medemens, dat ook in haar raadswerk tot uiting kwam.

Voor het goede werk dat zij in het belang van onze gemeente heeft verricht zullen wij Marij met grote dankbaarheid gedenken.
Wij wensen haar echtgenoot, kinderen, kleinkinderen en naaste familieleden veel sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit verlies.

Meer nieuws