
8 maart 2021
Amstel Gold Race gaat door op zondag 18 april
Organisatie krijgt toestemming om topsportwedstrijd te organiseren.
Geplaatst op donderdag 19 november 2020
Energietransitie | De zes gemeenten in Maastricht-Heuvelland werken samen met de rest van Zuid-Limburg aan een Regionale Energiestrategie (RES). Daarin onderzoeken we waar en hoe we duurzame elektriciteit (wind en zon) kunnen opwekken.
We zijn een unieke regio en daar zijn we trots op. Het stedelijk gebied is grotendeels bebouwd en de natuur is schaars. De landelijke gemeenten kenmerken zich door compacte bebouwde kernen in een wijds waardevol landschap. Het maakt deze opgave wel complex. Dit betekent niet dat we onze verantwoordelijkheid niet nemen. We kijken samen in de regio naar wat juist wél kan. Dit doen we heel zorgvuldig, met respect voor de unieke eigenschappen van ons gebied. Daarover denken we met verschillende partijen na. Om tot een RES te komen, willen we ook u vragen in november-december mee te denken.
Kijk voor meer informatie over de RES en hoe u mee kunt doen op: valkenburg.nl/res
8 maart 2021
Organisatie krijgt toestemming om topsportwedstrijd te organiseren.
5 maart 2021
Een digitaal initiatief van Kunst en Cultuurraad Valkenburg.
26 februari 2021
Limburgs Gouverneur Theo Bovens heeft de heer dr. J.J. (Jan) Schrijen aangesteld als waarnemend burgemeester van de gemeente Valkenburg aan de Geul.